360 derece tanıtım tasarımı

Vr360° kullanım alanları hayal gücünüzün sınırları ile kısıtlıdır.

Gerçekleştirdiğiniz eğlence – kültür – sanat aktivitelerinin veya organizasyon mekanlarının tanıtımında yararlanabilirsiniz. Örnek uygulama için aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak gezin.

Devam etmekte olan ve yaşadığınız şehir dışındaki çalışmalarınızı inşaat alanına gitmeden istediğiniz aralıklarla denetleyebilir, pazarladığınız yapıları ve/veya daha önceden gerçekleştirdiğiniz çalışmaları (ev, site, iş merkezi vb.) müşterilerinize bilgisayarınızda, web sitenizde ve/veya CD Rom’lar ile tanıtabilirsiniz.

Web sayfası ziyaretçilerinizi derginizin ya da kitabınızın içine alabilir, gazetenizdeki ilginç haberleri en çarpıcı Vr360°görüntüleri ile destekleyerek okuyucuyu olay yerine götürebilirsiniz. Ünlü televizyon kanalları Discovery Channel ve CNN, web sitelerini hazırlarken Vr360° teknolojisinden yararlanıyorlar. Ticaretini yaptığınız ürününüzü en ince ayrıntısına kadar tanıtabilirsiniz.

VR °360 nedir ? » Vr360° gözle görülebilir her türlü iç ve dış mekanın ve etkinliğin, bilgisayar ve internet ortamında interaktif olarak yukarı aşağı ve sağa sola olmak üzere 360×360 derecelik 3 boyutlu bir açı ile izlenmesini sağlayarak bilişim teknolojisinde devrim yaratan bir uygulamadır. Vr360°teknolojisinden yararlanarak binlerce kilometre uzaklıktaki bir ortamı bizzat o ortamın içinde olabileceğiniz kadar yakından inceleme ve içinde dolaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir Vr360° görüntüsü yaratmak için gereken işlemler sonrası elde edilen sonuç şaşırtıcıdır. Bu uygulamaların sonucunda Web Sayfanız ve/veya CD-ROM’larınızda kullanmak üzere içinde interaktif olarak 360×360 derece dolaşabileceğiniz bir Vr360° görüntüsü elde edeceksiniz. Tabii dünya üzerindeki tüm internet kullanıcıları ve hedef kitleniz bu görüntülere ulaşabilecek ve içinde dolaşabilecek.

VR °360 avantajları nelerdir? » Vr360°size, (bilgisayar ortamında, özellikle de Cd-Rom’da ), sunmayı düşündüğünüz mekanı çok kolay ve ucuz bir yöntemle yayınlamanıza olanak verir. Öyle ki, müşterileriniz sizinle çalışmayı düşündüklerinde, sunduğunuz ürün ve hizmetleri bizzat sizi ziyaret etmiş kadar yakından tanıyabilirler. Müşterileriniz için çok önemli olan, neye harcama yaptığını bilme ihtiyacına Vr360°teknolojisi en uygun bir biçimde cevap verebilecektir.

Vr360°in size sunduğu görüntüler gerçektir. Çünkü sunmayı amaçladığınız görüntüler dijital bir ortamda hazırlanır. Elde edeceğiniz üç boyutlu dünya hiçbir şekilde, bilgisayar destekli vektörel tasarımlarda yaratıldığı gibi, benzetme ve modelleme yoluyla oluşturulmamaktadır. Vr360°, gerçeği tam olduğu gibi yansıtmaktadır.

Vr360° her türlü platformda çalışabilme yeteneğine sahiptir. Tanıtımını yapacağınız ürününüzü disket veya CD-ROM’lar ile bilgisayarda, internet adresinizden internette, hatta, uygun şartlar sağlandığı taktirde, televizyonda bile yayınlayabilirsiniz.

Vr360°interaktiftir. Görüntüleyeceğiniz mekanlarınızı ses efektleri, müzik ve konuşmalı açıklamalarla renklendirebilir; görüntülediğiniz mekandaki herhangi bir obje ile başka bir mekanı ya da bir işlemi müşterilerinize sunarak gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin bir emlakçıysanız, pazarladığınız evlerin içindeki kapıları kullanarak, müşterilerinize bütün evin içini bir düğme ile dolaştırabilirsiniz. Bütün bu işlemler müşteri tarafından interaktif olarak yönlendirilmektedir.

Vr360°hızlıdır. Büyük işlem gücü kullanmaya gerek duymaz, bilgisayarınıza karmaşık üç boyut hesaplamaları yaptırarak sizi yavaş, monoton ve sıkıcı görüntülere maruz bırakmaz. Bir Vr360°görüntüsünü karşınıza getirmek, bir tuşa bastıktan sonra, internette bile, sadece saniyeler sürecektir.

360° size, aklınızdaki senaryoyu hazırlayıp sunmanıza olanak verir. Vr360° görselliği arttırmak için mekanınızı hareketlendirebilir. Mekanlarınızı belli bir sıraya göre dolaştırabilir, mekanlarınızın belli açılardan görünümüne otomatik geçiş yapabilir, panoramik görüntüler eşliğinde gezi düzenleyebilir, müşterilerinizin dikkatini çekmek istediğiniz yerlerde görüntünüze yakınlaşıp uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz.