Toplantı ses kayıt sistemleri

dvd-rom, konferans, kongre, seminer, sempozyum, ses, ses kayıt cihazı, ses kayıt sistemi, ses sistem, ses kaydı, sesi kaydetmek, ses kayıt cihazı

Tüm organizasyonun video ve resim kaydı yapılarak başarılı bir operasyonun tanıtım filmi, organizasyonu görsel bir ziyafete dönüştürür. tcontec, kongre, seminer, sempozyum, konferans, oturum, toplantı gibi tüm etkinliklerin kalıcı ses ve video kaydını tutabilecek teknik donanıma sahiptir. Simultane çevirinin de yapıldığı organizasyonlarda, konferans dillerinin ve/veya konferans dilinin (zemin dili) ses kaydı yapılabilir.Ses kaydı isteğe göre kaset, dijital ses bandı, minidisk veya compact=

sesi görüntüyü yakalama isteğine cevap veren kayıt sistemi kiralama hizmeti

Tüm organizasyonun video ve resim kaydı yapılarak başarılı bir operasyonun tanıtım filmi, organizasyonu görsel bir ziyafete dönüştürür.

tcontec, kongre, seminer, sempozyum, konferans, oturum, toplantı gibi tüm etkinliklerin kalıcı ses ve video kaydını tutabilecek teknik donanıma sahiptir. Simultane çevirinin de yapıldığı organizasyonlarda, konferans dillerinin ve/veya konferans dilinin (zemin dili) ses kaydı yapılabilir. Ses kaydı isteğe göre kaset, dijital ses bandı, minidisk veya compact disk (dvd-Rom) de yapılabilir. tcontec, yapacağı arşiv liteliğindeki ses ve video kayıtlarının bulunduğu media ortamlarını organizasyon katılımcılarına dağıtılmak üzere organizasyondan hemen sonrasına hazır hale getirebilir.

konferans, kongre, seminer ses ve video kayıt1

kongre, seminer, sempozyum, konferans, ses, ses sistem, ses kayıt sistemi, dvd-rom, ses kayıt cihazı

Compacts Disk

Konferans kayıtları ister ses olsun, ister video olsun compact diskler kapasite açısından diğer media ortamlarına göre oldukça kullanışlıdır. Cd-Rom ortamına taşınan video ve ses kayıtları bugün evlerimize kadar gelen VCD, DVD oynatıcılardan ve bilgisayarlardan dinlenebilir, izlenebilir niteliktedir.
kongre, seminer, sempozyum, konferans, ses, ses sistem, ses kayıt sistemi, dvd-rom, ses kayıt cihazı

Minidiscs MD

Organizasyonun özellikle dijital kayıt istenen organizasyonlar için kayıt ekipmanı olarak minidisk, MD kullanımı tercih edilmektedir.Tasarımlarından dolayı MD’ler kayıt kapasitesi açısından daha küçüktür ancak daha dayanıklıdır.
kongre, seminer, sempozyum, konferans, ses, ses sistem, ses kayıt sistemi, dvd-rom, ses kayıt cihazı

Dijital Ses Kaseti

Dijital ses bantları özellikle japonya bölgesinde terci edilen, popüler dijital formatlardır. Küçük kapasitesi vardır ancak arşiv açısından mükemmel bir seçimdir.
Ses Kaseti Ses kasetleri diğer media ortamlarına göre daha ekonomiktir. Kaset dinleyicisinin dolayısıyla ses kaseti çalıcılarının sayı olarak çok fazla olması, kaydı yapılacak organizasyonlarda kayıt ortamı olarak tercih edilmektedirler.

Ses Kaseti

Ses kasetleri diğer media ortamlarına göre daha ekonomiktir.
Kaset dinleyicisinin dolayısıyla ses kaseti çalıcılarının sayı olarak çok fazla olması, kaydı yapılacak organizasyonlarda kayıt ortamı olarak tercih edilmektedirler.

Ses kaseti kopyalama tcontec, ses kasetlerinin kopyalama işlemleri için SONY CCP-1300 ve CCP-1400 marka ve model kayıt ekipmanlarını kullanır. Ses kayıt ekipmanları 16x normal hızda ve en az kayıpla orjinaline yakın kopyalama gerçekleştirir. Hızlı çekim kayıt modu son derece hızlı gerçekleşmektedir, bu sebeple konferanstan hemen sonra teslim edilmek üzere işlem yapılabilir

Ses kaseti kopyalama

tcontec, ses kasetlerinin kopyalama işlemleri için SONY CCP-1300 ve CCP-1400 marka ve model kayıt ekipmanlarını kullanır.
Ses kayıt ekipmanları 16x normal hızda ve en az kayıpla orjinaline yakın kopyalama gerçekleştirir. Hızlı çekim kayıt modu son derece hızlı gerçekleşmektedir, bu sebeple konferanstan hemen sonra teslim edilmek üzere işlem yapılabilir.
Compact Disc (CD-ROM) kopyalama tcontec, organizasyon kaydının süratle koplanmasında kullanılan cd-rom kopyalama ünitelerine sahiptir. Bir organizayon sonrası hemen teslim edilmek üzere 48X normal hızda kopyalama yapabilen üniteler sayesinde, etkinlik sırasında yapılan ses ve video kayıtlarının bulunduğu cd-romlar çoğaltılabilir.

Compact Disc (CD-ROM) kopyalama

tcontec, organizasyon kaydının süratle koplanmasında kullanılan cd-rom kopyalama ünitelerine sahiptir. Bir organizayon sonrası hemen teslim edilmek üzere 48X normal hızda kopyalama yapabilen üniteler sayesinde, etkinlik aırasında yapılan ses ve video kayıtlarının bulunduğu cd-romlar çoğaltılabilir.

1 resim ve modeller bilgisayar sistemleri için kilama hizmeti ürettiğimizi gösteren sembollerdir. Kiralama hizmeti verilen sistemler IBM tabanlı ürünlerdir. Her proje için ayrı ayrı teklif metni oluşturulmaktadır. Lütfen talebinizi < BURADAN > ayrıntılarıyla bildirin, en kısa zaman aralığında değerlendirilecektir. Ayrıca SATIŞ KANALINI incleyebilirsiniz.

dvd-rom, konferans, kongre, seminer, sempozyum, ses, ses kayıt cihazı, ses kayıt sistemi, ses sistem, ses kaydı, sesi kaydetmek, ses kayıt cihazı