led ekran kiralama,teknik ekipman kiralama,tcontec,7mm led,5mm led,led display, dev ekran kiralama, dev ekran, açık alan led, reklam ekranı,led display,kiralama, fiyat
Hem iç hem de dış mekanlarda, gün ışığından etkilenmeden kullanabileceğiniz, Türkiye´nin en gelişmiş görüntü sistemi. LED ekranlar sıradan bir etkinliği unutulmaz bir deneyime dönüştürmeyi başarıyor. LED ekranlarımız stadyumlar, geniş alanlar, açıkhava organizasyonları, festival alanları, fuar alanları ve daha birçok çevreye adapte olabilen esnek bir kullanım alanı vardır. Çeşitli boy ve kurulum şekilleri olan bu sistem PC, Video, DVD, VCR, kamera ve diğer kaynaklardan alınan her türlü animasyon grafik, logo, yazı, video gibi görüntülerin gösterimine olanak tanır.

led ekran kiralama,teknik ekipman kiralama,tcontec,7mm led,5mm led,led display, dev ekran kiralama, dev ekran, açık alan led, reklam ekranı,led display,kiralama, fiyat

Led ekran kiralama

LED ekran sadece dış mekan etkinliklerinde kendilerine kullanım alanı bulabilmekteydi. Gün ışığında kullanılabilir olma özellikleri ile bazı etkinliklerde tek alternatif olan LED ekranlar, farklı özellikler ve büyüklüklerde  tcontec kiralama parkurunda hazırdır.

İç mekan için led

led ekran kiralama,teknik ekipman kiralama,tcontec,7mm led,5mm led,led display, dev ekran kiralama, dev ekran, açık alan led, reklam ekranı,led display,kiralama, fiyatIndoor LED ekranlar yüksek çözünürlükleri ile her geçen gün projeksiyon cihazı netliğine bir adım daha yaklaşmaktalar. 5mm piksel aralığında LED ekranlar 3m x4m ve üzeri büyüklüklerde bir çok sunum için uygun görüntü sistemi olabilmektedir. Diğer ürünlere göre en büyük avantajı ışık gücünün yanı sıra projeksiyon cihazları gibi görüntü yüzeyi ile cihaz arasında belirli bir mesafe ihtiyacı olmamasından dolayı kolaylıkla bir çok noktaya konumlandırılabilmeleridir. Sahne tasarımlarında oldukça esneklik sağlanabilmekte ve arkadan (back) projeksiyon uygulamalarına göre toplantı salonlarında alan kaybı minimum olmaktadır.

Dış mekan için led

led ekran kiralama,teknik ekipman kiralama,tcontec,7mm led,5mm led,led display, dev ekran kiralama, dev ekran, açık alan led, reklam ekranı,led display,kiralama, fiyatled ekran kiralama,teknik ekipman kiralama,tcontec,7mm led,5mm led,led display, dev ekran kiralama, dev ekran, açık alan led, reklam ekranı,led display,kiralama, fiyatOutdoor LED ekranlar özellikle ışık güçleri ile iç mekan ürünlerinden ayrılırlar. 5000 nit veya üzeri ışık gücüne sahiptirler ve direkt gün ışığı alan ortamlarda dahi kullanılabilirler. Ayrıca yağmur veya yüksek ısı gibi hava şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Daha çok video gösterimi yapılacak olan dış mekan etkinliklerinde kullanımları uygundur.  10mm piksel aralığına sahip outdoor LED ekranlar büyük alanlı olarak kullanıldığında (4m x 6m v.b.) çok fazla detay içermeyen, büyük punto kullanılmış sunumlar için de açıkhava organizasyonlarında tercih edilebilir.

Kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.