notebook, laptop bilgisayar kiralama hizmeti

bilgisayar kiralama,  kiralık bilgisayar,  laptop bilgisayar kiralama,  netbook pc kiralama,  notebook pc kiralama
notebook kiralama, bilgisayar kiralama, notebook bilgisayar kiralama, laptop kiralama, laptop pc kiralama, pc kiralama, kiralık notebook, kiralık bilgisayar, notebook, kiralık laptop, kiralık notebook, organizayon, toplantı için notebook, sunum için notebook

notebook bilgisayar ihtiyacınıza cevap veren ekonomik kiralama hizmeti

tcontec, toplantı, fuar, seminer, sempozyum, konferans, panel kongre gibi etkinliklere internet’e çıkış paneli olarak kullanılabilecek ve/veya organizasyona konu olan ürün/hizmet/bilgi içeriğinin lanse edilebilmesi için tasarlanan animasyonların kaynağı olarak kullanılabilecek "notebook" bilgisayar sistemlerinin kiralama hizmetini vermektedir.

notebook kiralama, bilgisayar kiralama, notebook bilgisayar kiralama, laptop kiralama, laptop pc kiralama, pc kiralama, kiralık notebook, kiralık bilgisayar, notebook, kiralık laptop, kiralık notebook, organizayon, toplantı için notebook, sunum için notebook
tcontec, kiralama hizmeti vereceği laptop, notebook bilgisayar sistemlerinin teknik özelliklerini inceleyerek, organizasyonlarda verimli kullanılabilecek, ihtiyaçları karşılayabilecek konfigürasyonlarda olmalarına dikkat etmektedir. tcontec, kiralama hizmeti veridği "notebook bilgisayar" sistemlerinin donanım olarak güçlü olmasına dikkat ederek, en düşük konfigürasyona sahip standart sistemlerde standart olarak dvd okuyucu, modem, ethernet moduleri mevcuttur. 1Gb ram ve 80 Gb harddisk mevcuttur. Kiralama hizmeti verilen laptop, notebook sistemleri organizasyonlarınızda sunum kontrol modulü olarak kullanabilir, kablosuz network özellikleri sayesinde internet’e çıkış noktası olarak kullanabilirsiniz.

Laptop notebook kiralama 1

“Kiosk sistemler” etkinlikler de katılımcılarına interaktif bilgi verebilir, hem organizayon konusu ürün ve hizmetlerin hem de konuyla ilgili detayların aktarılmasını sağlayabilir. tcontec, kiralama hizmeti vermek üzere dokunmatik ekran kiosk sistem tasarlayabilir, istediğiniz formatta kasa/kabin montajı ile güçlü bilgi bankaları tasarlayabilmektedir.
KIOSK, genel kullanıma açık alanlarda, internette her türlü işlem yapmayı mümkün kılan bu "ana" özelliğine ek olarak ihtiyaca uygun olarak danışma hizmeti veren, reklam amaçlı olarak kullanılabilen, ya da eğlence oyun amaçlı kullanılabilen PC’ye dayalı bir otomattır.

 

notebook kiralama, bilgisayar kiralama, notebook bilgisayar kiralama, laptop kiralama, laptop pc kiralama, pc kiralama, kiralık notebook, kiralık bilgisayar, notebook, kiralık laptop, kiralık notebook, organizayon, toplantı için notebook, sunum için notebook   notebook kiralama, bilgisayar kiralama, notebook bilgisayar kiralama, laptop kiralama, laptop pc kiralama, pc kiralama, kiralık notebook, kiralık bilgisayar, notebook, kiralık laptop, kiralık notebook, organizayon, toplantı için notebook, sunum için notebook   notebook kiralama, bilgisayar kiralama, notebook bilgisayar kiralama, laptop kiralama, laptop pc kiralama, pc kiralama, kiralık notebook, kiralık bilgisayar, notebook, kiralık laptop, kiralık notebook, organizayon, toplantı için notebook, sunum için notebook
Farklı işlemci güçleri – konfigürasyonlarda ve işletim sistemlerinde notebook, laptop bilgisayar kiralayabilirsiniz.

 

1 resim ve modeller bilgisayar sistemleri için kilama hizmeti ürettiğimizi gösteren sembollerdir. Kiralama hizmeti verilen sistemler IBM tabanlı ürünlerdir. Her proje için ayrı ayrı teklif metni oluşturulmaktadır. Lütfen talebinizi < BURADAN > ayrıntılarıyla bildirin, en kısa zaman aralığında değerlendirilecektir.

2 Kiralamasını yapmış olduğumuz tüm bilgisayar sistemlerinde kullanılan microsoft işletim sistemleri ve ofis uygulama yazılımları yasal lisanslama ile sunulmaktadır. Ancak özel durumlarda windows XP, Vista, windows 7 gibi microsoft ürünlerinin dışında LINUX gibi açık kaynak kodlu işletim sistemleri yüklenebilir.

bilgisayar kiralama,  kiralık bilgisayar,  laptop bilgisayar kiralama,  netbook pc kiralama,  notebook pc kiralama