rehber dinleme sistemi olarak infoport tour guide kullanımı

rehber, rehber dinleme, tur rehberi, turist rehberi, rehber için kulaklık, tour guide, infoport kiralama

Özellikle turizm amacıyla ihtiyaç duyulan tredins infoport sistemleri için uygulamalarımızda yaşlı insanların daha çok seyahat ettiklerini ve tur, gezi organizasyonlarına daha fazla katıldıklarını fark ettik. Son uygulamamızın gerçekleştiği Topkapı Sarayı gezisinde yaşlı katılımcıların duymakta zorlandıklarını bu sebeple tredins infoport sistemine ihtiyaç duyduklarını, geziyi düzenleyen tur operatörlerine bu durumu yansıtmaları sonucu firmanın bizimle irtibat kurduklarını öğrendik. Tredins infoport rehber dinleme sisteminin ses kalitesinin iyi olması, çekim mesafesinin diğer faklı marka ve modellere göre daha iyi sonuçlar vermesi, kolay kullanımı, son derece ekonomik fiyat politikasıyla sunulması tur operatörlerinin, gezi düzenleyen kişi kurumların ihtiyaçlarını karşılamak için tercih listelerinde en üst sıra olmamızı sağlamaktadır.

Herkes, konuşmacının sesini duyabilirmi ?

Bir gezi etkinliğinde katılımcılar birbirlerine; Rehberin söylediklerini duymadığı söyleyecekse, -konuşmacının ne dediğini anlamadığını söyleyecekse ve birbirlerine – ne dedi? , -Neymiş? sorularını yöneltecekse; Organizasyon bu diyalogların geçmesine sebep olacak gürültülü bir mekanda, çok sesli bir ortamda, kalabalık bir grubun içinde veya tam tersine çok sessiz olunması gereken bir mekanda yapılıyorsa tredins infoport rehber dinleme sitemine NET olarak ihtiyaç vardır.
Satın alacağınız veya kiralayacağınız tredins infoport sistemi sayesinde; mekanı gezdiren, ortamı anlatan konuşmacı, rehber görevlisi tredins infoport portatif verici ünitesiyle yayın yapacak, gruplar halindeki tüm katılımcılar taşıdıkları alıcı ünitesi ve kulaklıklarıyla rehberi net olarak duyabileceklerdir. Katılım tam olacak, katılımcıların konuya mekâna ilgisi tam olacak, etkili lansman, takdim şekli son derece verimli sonuçlar üretecektir.

TURIZM PAKETi (kulaklıklar küçüktür )
rehber, rehber dinleme, tur rehberi, turist rehberi, rehber için kulaklık, tour guide, infoport kiralama
{ t-02-24-TX }
1 adet portafif verici ünitesi
konuşmacının sesini yayınlamak için gerekli olan ünitedir.
infoport kablosuz verici, kablosuz telsiz mikrofon ünitesi, headset, kablosuz kafa tipi mikrofon kiralama
{ T-THSet }
1 adet mikrofon +kulaklık
kafa tipi, mikrofonu ağız önüne gelen, mevcut yayını konuşmacının dinlemesini, ayrıca konuşmacının sesini vericiye aktarmasını sağlar.
infoport kablosuz alıcı, kablosuz kulaklık alıcısı, özel rehber dinleme kulaklığı kiralama
{ t-03-24-RX }
30 adet alıcı ünitesi
Katılımcılara ayrı ayrı birer tane verilmesi gerekir. Yayın halindeki konuşmacının sesinin alınmasını sağlar.
infoport kablosuz alıcı kulaklığı kiralama
{ T-HPk }
30 adet kulaklık
Yayın halindeki sesi alıcıdan kulağa taşımak için katılımcıya alıcı ünitesi ile birlikte verilir. ense tipi kulaklık, kulakiçi performans kulaklığı, büyük kulaklık tipleri vardır. Ihtiyaca göre tip değişimi yapılabilir.