Simultane tercüman tedariği

simultane tercüme, kadıköy tercüme bürosu, tercüme bürolari, tercüme kadıköy, tercüme mecidiyeköy, tercüme çeviri, almanca türkçe tercüme, türkçe ingilizce tercüme

simultane tercüme, kadıköy tercüme bürosu, tercüme bürolari, tercüme kadıköy, tercüme mecidiyeköy, tercüme çeviri, almanca türkçe tercüme, türkçe ingilizce tercümeBiz teknik bir firmayız. İşimiz kongre, fuar, seminer, sempozyum, konferans gibi toplantı etkinliklerinde ihtiyaç duyulan simultane sistem, ses ve görüntü sistemlerini kurmak, organizasyonun tüm teknik alt yapısını hazırlamaktır.
Çoğu zaman bir organizayonun teknik işlerini yapmak üzere müşterimizle anlaştığımızda müşterimizin güven duygusuyla ” simultane tercüman ” isteğini anlaştığımız profesyonel  tercümanlar-aracı kurumlarla yerine getirmeye çalışırız.
Bu hizmet hem bizim “o” toplantıya tam hakimiyetimizi sağlıyor hem müşterimizin “tek elden anahtar çözüm” almasını sağlıyor.

ingilizce simultane tercüman, almanca simultane tercüman, fransızca simultane tercüman, italyanca simultane tercüman, ispanyolca simultane tercüman, rusça simultane tercüman, arapça simultane tercüman, farsça simultane tercüman, kazakça simultane tercüman, romence simultane tercüman, çince simultane tercüman, bulgarca simultane tercüman, yunanca simultane tercüman, azerice simultane tercüman, portekizce simultane tercüman, japonca simultane tercüman, ibranice simultane tercüman, türkmence simultane tercüman

Bizim görevimiz ; Özel eğitim almış, profesyonel çevirmenlerin, çok yoğun dikkat ve odaklanma gerektiren bir görev yapmaları sebebiyle, çevirinin ve çevirmenin sağlığı açısından her türlü teknik donanıma sahip olmalarını  sağlamakta ve çalışma süreleri titizlikle ayarlanmaktadır.

Simultane (Eş zamanlı) Çeviri Hizmetleri Firmaların, uluslararası pazarlarda kendilerini ve ürünlerini tanıtıp, anlatabilme amaç ve gayretlerini pekiştirmek ve bu konuda yerli üretici ve sanayici firmalarımıza aynı zamanda bir danışmanlık hizmeti vermek üzere, talep edilen konularda deneyimli profesyonel bay-bayan tercümanlarımız tarafından, Basın toplantıları, Konferans ve Seminerlerde, EŞ ZAMANLI (SİMULTANE) tercüme hizmeti verilmektedir.

Özel eğitim almış, profesyonel çevirmenlerin, çok yoğun dikkat ve odaklanma gerektiren bir görev yapmaları sebebiyle, çevirinin ve çevirmenin sağlığı açısından her türlü teknik donanıma sahip olmaları sağlanmakta ve çalışma süreleri titizlikle ayarlanmaktadır.

Diğer Tercüme hizmeleri

Ardıl (Konsekütif) tercüman tedariği
tcontec, eş zamanlı çeviri yapılmasının zor olduğu durumlarda, konuşmacının ana diliyle söylediklerinin bölümler halinde kaydedilip ardından hedef dile çevrilmesi yöntemi kullanılmak suretiyle, ilgili konuda uzman mütercimlerimiz tarafından yapılan tercüme için tedarik – danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ardıl tercümede, tercüman konuşmacının cümlesini ya da paragrafını bitirmesinden sonra, konuşma sırasında aldığı notların yardımıyla söylenenleri çevirir. Ardıl tercüme, mikrofon dışında özel bir donanım gerektirmemektedir.
Eşlik Hizmetleri – Eş tercüman hizmeti
tcontec, yurt dışından gelen misafirlerinizin, ülkemizde konaklayacakları süre boyunca katılacakları her türlü toplantı, seminer, fuar, iş yemekleri ile şantiye ve teknolojik tesis ziyaretlerinde, turistik tesis  ve alışveriş merkezleri gezilerinde tam zamanlı olarak  bay ve bayan profesyonel tercümanlarıyla tedaik – dnışmanlık hizmeti vermektedir.
tcontec, teknik, tıbbi, hukuki, edebi ve benzer konularda bir çok dilde simultane tercüme hizmeti veren kişi / kurumlarla anlaşma halindedir.1

ingilizce simultane tercüman, almanca simultane tercüman, fransızca simultane tercüman, italyanca simultane tercüman, ispanyolca simultane tercüman, rusça simultane tercüman, arapça simultane tercüman, farsça simultane tercüman, kazakça simultane tercüman, romence simultane tercüman, çince simultane tercüman, bulgarca simultane tercüman, yunanca simultane tercüman, azerice simultane tercüman, portekizce simultane tercüman, japonca simultane tercüman, ibranice simultane tercüman, türkmence simultane tercüman

SİMULTANE TERCÜME HİZMETİ VERİLEN ALANLAR

Elektrik, elektronik, makine, mühendislik, kimya, fen, fizik, bilgisayar, bilişim, tekstil, tarım, hayvancılık, iletişim, telekominikasyon, ısıtma, soğutma, havalandırma, hidrolik, emlak, kanalizasyon, kozmetik, demir, çelik, taşımacılık, endüstri, hidrolik, motor sanayii, otomasyon, otomotiv, ziraat, seramik, mermer, turizm, gıda mühendisliği, spor, inşaat, mimari konularla Anatomi, biyofizik, biyokimya, biyoistatik, deontoloji, fizyoloji, histoloji, embriyoloji, mikrobiyoloji, dermatoloji, farmakoloji, adli tıp, ruh sağlığı, göğüs hastalıkları, dahiliye, kardiyoloji, nöroloji, psikiatri, radyoloji, genetik, üroloji, patoloji, kalp ve damar cerrahi, göz hastalıkları, diş hekimliği, ecza, eczacılık, şifalı bitkiler ile uku, islam hukuku, roma hukuku, karşılaştırmalı hukuk, şirketler hukuku, borçlar hukuku, medeni hukuk, iş hukuku, ticaret hukuku, sosyal güvenlik hukuku, kıymetli evrak hukuku ayrıca biyat, sanat, sosyoloji, felsefe, ticaret ve benzeri tüm alanlarda da simültane çeviri hizmetleri.

SİMULTANE TERCÜME HİZMETİ VERİLEN DİLLER

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İtalyanca, İspanyolca, Romence, Portekizce, Japonca, Çince, Azerice, Kazakça, Türkmence, Gürcüce, Slovakça, Danca, Ukraynaca, Farsça, Hollandaca, Bulgarca, Yunanca, Sırpça, Hırvatça, Boşnakça, İbranice, Korece, İsveççe, Özbekçe, Slovence, Norveççe 2
ingilizce simultane tercüme, almanca simultane tercüme, fransızca simultane tercüme, italyanca simultane tercüme, ispanyolca simultane tercüme, rusça simultane tercüme, arapça simultane tercüme, farsça simultane tercüme, kazakça simultane tercüme, romence simultane tercüme, çince simultane tercüme, bulgarca simultane tercüme, yunanca simultane tercüme, azerice simultane tercüme, portekizce simultane tercüme,  japonca simultane tercüme, ibranice simultane tercüme, türkmence simultane tercüme
1 Simültane (eş zamanlı) çeviri, anında sözlü tercümenin yapıldığı çeviri hizmetidir. Tercüme, konuşmacının konuşması ile aynı anda yapılır. Bu tür çeviriler için, ses yalıtımlı bir kabin, mikrofon ve kulaklık sistemi gereklidir. Simultane çeviri ekipmanları kiralama hizmetlerimizi BURADAN inceleyebilirsiniz.

2 1 tercüman aralıksız olarak en fazla 2 saat tercüme yapabilir. Aralıksız 2 saati aşan organizasyonlarınız için 2 tercüman gönderilir. Şehir dışındaki çeviriler için tercümanların ulaşımı uçak veya en direk vasıta ile, konaklamaları da tam pansiyon olarak karşılanır.