tcontec kiralama, simultane sistem, mikrofon, projeksiyon, perde, tourguide, infoport, kablosuz ses ve görüntü sistemleri kiralama

tcontec’in ana faaliyet alanı; Kongre, seminer, sempozyum, konferans, lansman ve bayi toplantısı gibi organizasyon etkinliklerinde ihtiyaç duyulan simultane sistem (anında çeviri), el tipi, yaka tipi telsiz mikrofon, kürsü, delege mikrofon sistemi, salon ses sistemleri, projeksiyon, perde, sunum ekipmanları, plazma tv, lcd ekran, led display v.b. görüntü ekipmanları için satış, kiralama hizmetleri ayrıca organizasyon etkinliğinin planlama aşamasından uygulama aşamasına kadar hemen her sürecinde ‘farklı’ ve ‘alternatif’ çözümlerle organizasyon destek hizmetleri üretmektir. tcontec’ in toplantı ekipmanları sektörüne girişi, Sayın Hikmet AKÇINAR’ın 2000 yılında DoRe Ltd.Şti.’nden ayrılması ve özellikle bilgisayar destekli multimedia hizmetleri üretmek üzere başlamıştır. Elektronik ve bilgisayar sektöründeki deneyimini arkasına alan, ülke içinden gelen ve hatta direk yurt dışından gelen talepleri hızla karşılayan yurt çapında başarıyla sonuçlanan faaliyetini sürekli artıran tcontec, bugün sadece kiralama değil, satış ve destek hizmetlerini de genişleterek istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Değerlendirme

Öncelikle sizi dinleriz. Projelerinizi ve uygulamak istediklerinizi anlar tüm kriterleri belirleriz. Sorularımıza aldığımız cevaplar doğrultusunda projeleriniz ve yapmak istedikleriniz hakkında bilgi toplar, formüller ve çözümler üreterek değerlendirir ilginize sunarız.

Bilgilenme

Size mülakat ve görüşmeler için gönderdiğimiz temsilcilerimiz, sizin hakkınızda ve görüşülen projeler hakkında, yöneticilerimiz tarafından sorulacak tüm bilgiye sahip olacaktır. Sizin için kendimize bilgisayar ortamında ayrıntılı bir taslak hazırlarız. Bu taslaklarda tüm partne ve saygın müşterilerimizin hizmet anlayışı organizasyonlardaki operasyon yönetimleri hakkında bilgiler bulunur. Bu bilgiler gizlidir.

Planlama

Operasyonlarda uygulanacak hizmetleri ve kullanılacak teknik ekipmanları planlar, yaşanacak anlık sorunları önceden belirleyerek tedbir alırız. Operasyonlar, önceden yapılmış bir plan dahilinde uygulanır. Planlanan ve sonuçta sorunsuz biten organizasyonların altına partnerlerimizle imza atarız.

Anlaşma

Partnerlerimiz ve müşterilerimiz çalışma standartlarımızı bilirler. Gizlilik ve iş ahlakına önem veririz. Organizasyonların isimleri, nerede yapıldıkları, kimlerle görüşülerek kararlar verildiği bilgileri sadece bizimle partnerimiz arasındadır. Partnerlerimiz adına yaptığımız uygularda adımızı duyurmayız. Organizasyona bağlı olarak partnerimiz adına yaptığımız işlerde “iş imzası” partnerimizin imzasını taşır.

İmzalama

Değerlendirme, Bilgilenme, Planlama bilgilerine dayanarak bir anlaşma metni oluştururuz. Anlaşma ve mutabık kalma durumuna karar veririz. Bu aşama toplanan tüm bilgilerin mercek altına alındığı zaman dilimi olup ödeme şartları incelenerek anlaşma sağlanır. Yapılan kontrat sonucunda proje ve çalışma ayrıca çözümler kağıt üzerinde yapılan anlaşmayla onaylanır.

Devamiyet

Tatmin edici hizmet kalitesini ve teknolojik ürünlerin organizasyonlarda kullanılabilmesi, müşteri ve partnerlerimizin fark yaratabilmeleri için hiç durmadan çalışırız. Bilgi teknolojileri, bilgisayar destekli tasarım uygulamalarına duyulan ihtiyacı birinci elden tedarik edebilmek için teknolojiyi yakından takip ederek ,kendimizi sürekli yeniler partner ve müşterilerimizle olan ticari ilişkilerimizi sağlam temellere oturtarak uzun yıllar birlikte büyük projelere imza atmak isteriz