tcontec, simultane sistem, mikrofon, projeksiyon, perde, tourguide, infoport, kablosuz ses ve görüntü sistemleri kiralama

içinde bulunduğumuz, hizmet ürettiğimiz sektörün dinamik yapısını hız gerektirdiğini, uygulamalarda çıkabilecek anlık ihtiyaçlara hemen cevap bulunması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bir organizayonda kullanılacak teknik ekipmanlara ait maliyeti, planlama aşamasında çıkartmanın zorluğunu biliyoruz.

tcontec, iki adet ayaklı hoparlör, bir adet amfi, bir adet altı kanal mikser, kablolu veya telsiz mikrofon ünitesinden oluşan basit “ses sistemi kiralama” hizmetinden, “simultane sistem” ( anında çeviri sistemi ) “projeksiyon” , “projeksiyon perdesi” gibi “sunum ekipmanları”, “plazma tv”, “kiosk”, “info modul” gibi “lansman teknolojilerinin kullanılacağı kapsamlı “kongre”, “sempozyum”, “seminer”, “konferans” gibi “toplantı etkinlikleri” için “kiralama”, “teknik ve destek hizmetleri” üretmekte ayrıca “tur rehberi”, “tur operatörü”, için “turist gezisi” “kablosuz dinleme sistemi”, “fabrika gezi sistemi” projelerini geliştirerek başarıyla tamamlanan organizasyonlara imza atmaktadır.

Çalışanlarımızın benimsediği ve tedarikçilerimiz tarafından bilinen bir yapımız vardır. Biz beyaz eşya satıcısı, spot ürün satıcısı, elektronik her ürünün kar amacıyla satışa çıkarıldığı ve maddi kazanç sağlamak için her teknolojik hizmeti üreten bir işletme değiliz. Amacımız içinde bulunduğumuz, hizmet verdiğimiz Turizm Sektörünün bir parçası olan toplantı etkinliklerinin teknik alt yapısını sağlayacak ürünleri satışa, kiralamaya sunmak ve her etkinliği farklı kılacak hizmetler üretmektir.

Çeşitlilik ..:
Çok geniş ürün parkuru gerektiren bir hizmet sektöründeyiz. Tümünü içeren konu başlığı “TOPLANTI EKIiPMANLARI” olan her biri kendi içinde parçalara ve branşlara ayrılan “simultane sistem”, “ses sistemleri”,” görüntü sistemleri”, “lansman ekipmanları” , Kablosuz ses dinleme sistemleri”, “Plazma kiralama” olarak farklı alt konu başlıklarıyla çözümler üretmek durumundayız. Bu durumun çeşitlilik gerektirdiğinin bilinciyle değişik amaçlarla üretilen elektronik sistemleri inceleriz, üzerlerinde oynar ve kendi sektörümüzde kullanılmak üzere lanse ederiz.

Seçilmiş ürün..:
Satış kanalımızda lanse edilen ürünler diğer muadilleri ile kıyaslama yapılarak seçtiğimiz en uygun sistemlerdir. Örneğin satış kanalımıza gelen talep telsiz yaka mikrofonu ise, teklifimizde telsiz mikrofon alternatifleri yoktur. Özellikle kiralama servisimizin uygulamalarından kazandığımız tecrübeyle “en iyi telsiz yaka mikrofonu” tercihimizi müşterilerimize planlama aşamasında sunar, satış kanalımızda lanse ederiz.

tcontec..: Kongre, seminer, sempozyum, konferans, lansman ve bayi toplantısı gibi organizasyon etkinliklerinde ihtiyaç duyulan simultane sistem (anında çeviri), el tipi, yaka tipi telsiz mikrofon, salon ses sistemleri, projeksiyon, perde, plazma tv, led ekran v.b görüntü ekipmanları için satış, kiralama hizmetleri ayrıca organizasyon destek hizmetleri üretmektedir.

Diğer kaliteli teknik firmalardan ‘farklı’ çözümler üreten tcontec hakkında kurumsal bilgileri, toplantı etkinlikleri için verilen teknik hizmetlerin genel tanım ve kısa tanıtımlarını ayrıca hizmet verdiğimiz saygın kişi-kuruluşların listesini, başarıyla sonuçlanan uygulamaları inceleyebilirsiniz.

Sizi, güncel teknolojileri kullanmaya, konu teknoloji olunca anında ve doğru bilgilere ulaşmamanızı sağlayacak tecrübeli bir ekiple çalışma, teknisyenliğin malzemelerin taşınması-sökülüp takılması olmadığına inanan bir partner-le iş birliği yapmaya, “ilk” el olduğu için son derece ekonomik fiyatlarla üretilen çözümleri paylaşmaya davet ediyoruz.

Kalite politikası

” Teknoloji Emrinizde”
Müşterilerin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün-hizmetleri sunan, planladıkları etkinliklerin başarıyla sonuçlanması için gereken teknik alt yapı hizmetlerine gereken hassasiyeti gösteren bir işletme olmak, saygın müşterilerilerine teknoloji konusunda rehberlik yapacak bilgi birikimine sahip olmak tcontec’ in etkin iş politikasının temelidir. tcontec müşterilerine ürün/hizmet sağlarken, yasalara ve mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini yürütür.

Teslim, tedarik sürecinde mükemmellik; Teknolojik ürün için sipariş alınmasından teslime, teknik hizmet için teklif verilmesinden uygulama aşamasına kadar geçen sürenin hızlı gerçekleştirilmesi, bu süredeki mal ve bilgi akışının sürekli iyileştirilmesi.

Rekabetin yönünü değiştirecek ürün ve hizmet geliştirmek ; Bu yöndeki fikir üretimi ve çalışmalarını desteklemek, pazara yeni teknolojik ürünleri kazandırmak, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek onları hizmet verdiğimiz kongre sektöründe kullanılabilir formata sokmak

Müşteri sadaketini kazanmak ; Var olan müşteri ilişkilerinin daha da kuvvetli ve kalıcı olması için müşteriye verilen sözlerin, bütün olanaklar kullanılarak yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması.

Misyon ve Vizyon

tcontec , turizm, kongre sektöründe başarılı bulunan toplantı teknik altyapı modellerini ve teknolojik projelerini uygulayarak, personelini sürekli eğitip denetleyerek sektörde en verimli teknik ekip ve ekipman tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

Teknolojinin, yaşamımızın her anına dokunduğu bir dünyada, teknoloji alanlarında lider bir çözüm sağlayıcı olmak. Satış, kiralama, destek hizmetleri ve ürünlerinin eğitimini verebilecek düzeyde kullanım bilgilerine sahip olmak.

Müşterilerimizi memnun etmek
Taahhütlerimizi yerine getirmek
Çalışanlarımızı geliştirmek
Uzun soluklu bir yolda birbirimize olan güveni kaybetmeden devam etmek

Stratejimiz Seçtiğimiz kategori ve hizmetlerde büyümek için markamızın yeteneklerimizin itici gücünden faydalanmak

Yenilikçi çalışmalar yapmaya ve pozisyonumuzu geliştirmeye devam etmek

Operasyonlardaki teknik işlemler hakimiyetini fark edilir derecede göstermek.

Başarı duygusunu yaşamak, yaşatmak için gereken önem ve hassasiyeti göstermek

Mükemmellik arayışı

tcontec kullanılabilir yeni teknolojiler geliştirmek ve müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmet sunmak için sürekli olarak arayış içerisindedir. Tüm ürün ve hizmetlerde hep daha iyi kaliteye ulaşmayı sağlayacak bir program dahilinde hareket etmektedir.

Bu program, iş hayatında mükemmelliğe ulaşmak için tcontec’in seçtiği yoldur. Çabalarımızı sürekli olarak geliştirmemizi sağlayan bir dizi araç ve yöntemi tanımlar.

İş Mükemmelliğini yakalamak

Şirketin stratejik hedeflerine paralel olarak, isteğimiz, ülkemizde gerçekleşecek kongre, seminer, sempozyum, eğitim, konferans gibi toplantı etkinliklerinin teknik alt yapısını, eğlence ve lansman etkinliklerinin başarıyla sonuçlanması için gerekli olan teknolojik ürün ve hizmetlerin tedariğini sağlamaktır.

Ölçüler ..:

 • Çalışanlarımızın potansiyellerini geliştirmeleri ve bunu kullanmaları.
 • Müşterilerimizin tcontec’in ürün ve hizmetlerinden mutlak memnuniyet duymaları.
 • Tedarikçilerin her iki tarafın da daha çok yararına olacak şekilde bizimle çalışmaları.
 • profil

  tcontec’in ana faaliyet alanı; Kongre, seminer, sempozyum, konferans, lansman ve bayi toplantısı gibi organizasyon etkinliklerinde ihtiyaç duyulan simultane sistem (anında çeviri), el tipi, yaka tipi telsiz mikrofon, kürsü, delege mikrofon sistemi, salon ses sistemleri, projeksiyon, perde, sunum ekipmanları, plazma tv, lcd ekran, led display v.b. görüntü ekipmanları için satış, kiralama hizmetleri ayrıca organizasyon etkinliğinin planlama aşamasından uygulama aşamasına kadar hemen her sürecinde ‘farklı’ ve ‘alternatif’ çözümlerle organizasyon destek hizmetleri üretmektir.

  tcontec’ in toplantı ekipmanları sektörüne girişi, Sayın Hikmet AKÇINAR’ın 2000 yılında DoRe Ltd.Şti.’nden ayrılması ve özellikle bilgisayar destekli multimedia hizmetleri üretmesiyle başlamıştır.

  Elektronik ve bilgisayar sektöründeki derin deneyimini arkasına alan, ülke içinden gelen ve hatta direk yurt dışından gelen talepleri hızla karşılayan yurt çapında başarıyla sonuçlanan faaliyetini sürekli artıran tcontec, bugün sadece kiralama değil, satış ve destek hizmetlerini de genişleterek istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

  Değerlendirin !
  iletişim sayfasını ziyaret ederek ilgili formu doldurabilirsiniz.