tcontec değerleri, simultane sistem, mikrofon, projeksiyon, perde, tourguide, infoport, kablosuz ses ve görüntü sistemleri kiralama

tcontec , turizm, kongre sektöründe başarılı bulunan toplantı teknik altyapı modellerini ve teknolojik projelerini uygulayarak, personelini sürekli eğitip denetleyerek sektörde en verimli teknik ekip ve ekipman tedarik şirketi olmayı hedeflemektedir.

tcontec, modern teknoloji, kaliteli ürün ve çağdaş işletmecilik anlayışını bir araya getirerek emin adımlarla büyürken, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ve yüksek teknoloji ürünlerinin eğitimini verebilecek düzeyde kullanım bilgilerine sahip olmayı temel misyon olarak benimsemiştir.

tcontec için profesyonelliğin anlamı, sonradan öğrenilen bir yeti değil, çalışma gerektiren her yerde uygulanan veya uygulanmayan bir kavramdır.

Dürüstlük , kurallara bağlı çalışma ve kararlılık, tcontec’in temel ilkelerinin başında gelmektedir. Bu ilkelere uygun çalışmaların, sürekli ve değişken müşteri beklentilerine çözüm olması tcontec’in kurumsal övünç kaynağıdır. İşbirlikçi tutumla fikirlere önem verilmesi, yapılan işin kalitesini arttıracağından, tcontec, hiçbir öneriyi göz ardı etmemeye çalışmaktadır.