delege mikrofon sistemleri, delege mikrofonu, delege sistemi kiralama, masaüstü mikrofon, mikrofon kiralama, salon mikrofonu, toplantı salonu mikrofonuHer bir katılımcı için ayrı ayrı kurulabilen, birbirine geçiş özelliği sayesinde istenilen miktarda bağlantı yapılabilen delege mikrofonlarının “bas-konuş” özellikleri ve kontrol üniteleri sayesinde aynı anda birden fazla konuşmacının ses vermesini engeller.

tcontec, çok sayıda konuşmacı için kurulması istenen delege mikrofon sistemlerinde kabloların görünmemesine, kaliteli ve kesintisiz ses alınmasına özen gösterir. Delege oturum sistemleri kurulurken özellikle “U” oturma düzeninin getirdiği rahatlıkla katılımcılar birbirlerini görebildikleri gibi,

 delege mikrofon sistemleri, delege mikrofonu, delege sistemi kiralama, masaüstü mikrofon, mikrofon kiralama, salon mikrofonu, toplantı salonu mikrofonualan nekadar büyük olursa olsun, delege mikrofonları sayesinde kaliteli ve temiz ses elde edilir. Delege mikrofon sistemleri ve kürsü mikrofon sistemlerini teknik olarak kolaylıkla mevcut salon ses sistemine dahil edebilir, diğer ses ve görüntü sistemleriyle kullanımınıza sunabiliriz. Etkinliğin yapılacağı mekanda mevcut ses sistemleriyle uyumsuzluk sağlamaz.

Delege mikrofon sistemleri özellikle ses kaydı gereken organizasyonlarda KAYDIN son derece temiz ve gürültüsüz olması için idealdir. Salonda daha önce kurulmuş diğer ses sistemlerine kolaylıkla adapte edilebilir.

 delege mikrofon sistemleri, delege mikrofonu, delege sistemi kiralama, masaüstü mikrofon, mikrofon kiralama, salon mikrofonu, toplantı salonu mikrofonudelege mikrofon sistemleri, delege mikrofonu, delege sistemi kiralama, masaüstü mikrofon, mikrofon kiralama, salon mikrofonu, toplantı salonu mikrofonu

Delege mikrofonu, ses sistemi kiralama

tcontec basit bayi toplantılarından, büyük kongre organizasyonlarına kadar geniş bir hizmet portföyünde ihtiyaç duyulan delege mikrofonlarını saygın müşterilerinin hizmetine sunar. Yüksek hassasiyetli, kapasitif, başkan yasaklamalı, ışıklı delege mikrofonları sayesinde çok sayıda mikrofon birbirine bağlanarak oturum için delege sistemi kurulabilir.

Hoparlör


istanbul sahne kiralama, istanbul esenler ses sistemi kiralama, ümraniye ses sistemi kiralama, üsküdar ses sistemi kiralama, esenler ses sistemi kiralama, eyüp ses sistemi kiralama, tuzla ses sistemi kiralama, çatalca ses sistemi kiralama, şile ses sistemi kiralama, büyükçekmece ses sistemi kiralamaKiralama parkurunda aktif ve pasif kullanıma uygun farklı güçlerde profesyonel hoparlörler mevcuttur.

Mikser


istanbul sahne kiralama, istanbul esenler ses sistemi kiralama, ümraniye ses sistemi kiralama, üsküdar ses sistemi kiralama, esenler ses sistemi kiralama, eyüp ses sistemi kiralama, tuzla ses sistemi kiralama, çatalca ses sistemi kiralama, şile ses sistemi kiralama, büyükçekmece ses sistemi kiralamaBir fuardaki ürün teşhir standınızda ihtiyacınız olabilecek küçük bir mikser veya bir gala yemeğinde performans gösterecek  ses mikserleri ürün parkurumuza mevcuttur.

Mikrofon

Masaüstü delege mikrofonundan, el tipi telsiz, yaka tipi telsiz, kablosuz iletişim çözümlerine kadar bir etkinlikte ihtiyaç duyulan tüm mikrofonlar için kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 delege mikrofon sistemleri, delege mikrofonu, delege sistemi kiralama, masaüstü mikrofon, mikrofon kiralama, salon mikrofonu, toplantı salonu mikrofonudelege mikrofon sistemleri, delege mikrofonu, delege sistemi kiralama, masaüstü mikrofon, mikrofon kiralama, salon mikrofonu, toplantı salonu mikrofonu

Destekliyoruz.


Kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.