tcontec, simultane sistem, mikrofon, projeksiyon, perde, tourguide, infoport, kablosuz ses ve görüntü sistemleri kiralama

Kongre sektöründe tcontec

tcontec, iki adet ayaklı hoparlör, bir adet amfi, bir adet altı kanal mikser, kablolu veya telsiz mikrofon ünitesinden oluşan basit “ses sistemi kiralama” hizmetinden, “simultane sistem” ( anında çeviri sistemi ) “projeksiyon” , “projeksiyon perdesi” gibi “sunum ekipmanları”, “plazma tv”, “kiosk”, “info modul” gibi “lansman teknolojilerinin kullanılacağı kapsamlı “kongre”, “sempozyum”, “seminer”, “konferans” gibi “toplantı etkinlikleri” için “kiralama”, “teknik ve destek hizmetleri” üretmekte ayrıca “tur rehberi”, “tur operatörü”, için “turist gezisi” “kablosuz dinleme sistemi”, “fabrika gezi sistemi” projelerini geliştirerek başarıyla tamamlanan organizasyonlara imza atmaktadır.

tcontec özellikle toplantı teknik ekip ve ekipman hizmetleri veren firmaların ayrıca çeşitli sektörlerde ürün ve hizmet üreten firmaların web sitelerini yenilemiş, güncellemiş, kendi lansman tanıtımları için interaktif cd-rom tasarım ve çoğaltımı yapmış internet isim tescil, bulundurma ve tasarım hizmetleri üretmiştir.

Kongre ekip ve ekipman kiralama hizmetleri veren firmaların yapacakları organizasyonlarda notebook pc desktop pc, yazıcı, fotokopi ve faks makinaları, lcd monitör ihtiyaçlarını tedarik ederek network ağ kurulumu, internetCafe ve infoMODUL programlama yaparak bilgi teknolojileri kiralama hizmetleri üretmiştir.

Kongre, toplantı, seminer, sempozyum gibi organizasyonlarda yapılması istenen ürün/hizmet lansmanı için lcd, plazma ekranlar kullanarak lansmanı yapılacak ürün/ hizmetlerin multimedia tanıtımlarını tasarlamış ve uygulamıştır.

tcontec, bugün sadece multimedia veya bilgisayar destekli tasarımlar değil, konuşulan dil – den istenilen dile tercümanlar aracılığıyla yapılan anında çeviri (simultane) hizmetlerinin teknik alt yapısını, güçlü teknik malzeme stoku ve tecrübeli teknik ekibiyle kurmakta ve uygulamaktadır. Simultane çeviri, ses ve görüntü sistemleri, simultane tercüman üniteleri, simultane tenik ekipmanlarıyla birlikte bir etkinlikte itiyaç duyulabilecek tüm ekipmanlar kongre, seminer, sempozyum, toplantı, konferans etkinlikleri için hazırdır. Görsel ve işitsel destek ile ürün ve hizmet sunumunda en kaliteli ve yeni ürünlerle hizmet verilmesi ana hedeftir.

Gelen talepler doğrultusunda sektörde öncü turizm ve organizasyon firmalarınında ihtiyaç duydukları teknik altyapı, multimedia ve teknolojik çözüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelmiş ve kısa zamanda büyük projelere imza atmıştır. Son projelerden birisi olan tur rehberi dinleme sistemini ( infoport, tredins, tourguide kablosuz kulaklık sistemi ) geliştirmiş ve ülkemizin şartlarına uygun iki paket halinde ( turizm paket, fabrika paketi ) satış ve kiralama hizmetine sunmuştur.

Genel olarak yabancı gruplar için planladığımız etkinlikler uygulama tarihi geldiğinde sorunlu ve planlandığı gibi gitmez. Tedbir alıyor olmamıza rağmen yaşanan aksiliklere çözüm, anında bulunan pratik çözüm tüm etkinliğin olumsuzlarını ve başarısız sonuçlanmasını önler. Pratik çözümler üretmeleriyle, hızlı ve gerçekten zamanında yetiştirilen projeleriyle teknik sorumlumuz Sayın Hikmet AKÇINAR ‘ı ve tüm ekibini başarılarından dolayı tebrik ederim.

Biz seçimimizi yaptık.

Oya AĞAÇKAN

Bella Events A.Ş.

Genel Müdür

Başarısızlık kesinlikle istenmeyen bir sonuç.

Özellikle içinde bulunduğumuz fuarcılık sektörü hep son dakika sürprizleriyle dolu. Ya yazışmalarda adı bile geçmeyen teknik ekipman, ya da vurgulanması istenen bir objenin tanıtım çalışması eksikliği hep son dakikalarda ortaya çıkar. Ve zamanla yarışır duruma geliriz, çünkü birazdan toplantı başlayacak. 😀 ihtiyaçlarımızı önceden sezinleme yetenekleri ve tedarik konusunda hızlı hareket edebilmelerinden dolayı, verdikleri desteklerden dolayı tcontec personeline teşekkür ederim.

Biz seçimimizi yaptık. Sevda BARIŞ

Güncel Tanıtım, Reklam Ajansı

Genel Müdür Yrd.