infoport portatif alıcı ünitesi

infoport, tourguide, infoport kiralama, tour guide kiralama, rehber dinleme sistemi kiralama, fabrika gezi sistemi kiralama, kiralama, kulaklık kiralama

TREDINS, INFOPORT tur rehberi, tur operatörü kablosuz dinleme sisteminin en becerikli ünitesi portatif alıcı modülü  rahattır. Kafa bandı ve boyun bandı bulunmayan, kulak içi kulaklıklara sahip bu yeni biçim, dinleme keyfini ve hareket serbestliğini en üst düzeyde turmaktadır. Katılımcılar üzerlerinde taşırken varlığını unuturlar. !
Kulağa gelen tiz ve bası güçlendirerek seçtiğiniz tonda dinleme imkanı vermektedir. Eğer katılımıların bir kulağı diğerinden daha iyi duyuyorsa, sol-sağ kanal ses dengesini kullanarak bu durumu kolaylıkla düzeltebilir ve özel bir dinleme deneyimi yaşayabilir. Duvarlardan dahi geçebilen yüksek frekanslı FM kablosuz aktarımla, başka bir bölümdeyken bile konuşmacıyı dinleyebillme özelliği güçlendirilmiştir.

Teknik Özellikler
gürültü oranı ~60dB
ses bas, tiz ayarı
THD < %2
Kanal ayırma >30 dB
Pilot tonu 19 kHz
frekans aralığı 863,0 – 865,0 MHz
Otomatik ses kapatma
Otomatik kanal seçimi
Kanal sayısı 3
Otomatik kapatma
Güç LED Göstergesi
Pil zayıf gösterimi
Çift PLL
Çalışma süresi ~10 saat
infoport fabrika icin ozel kulaklıklı dinleme sistemi

Başa takılan kolay ayarlanır yükseklik, katılımcının her zaman konuşmacının sesini en iyi alacak olmasını sağlar. Takılması rahat, uzun süre kullanım için daha fazla rahatlık sağlamak üzere, katılımcının kulağının etrafının şekline uygun olarak tasarlanmıştır.

1 Tüm ürünlerde tip değişimi yapılabilir.Standart olarak teknik özelliklerin sabit değerlerde olmasının yanında ünitelerin renk ve tip değişikliği olabilir. Satın alma veya kiralama talebinizden önce DEMO isteğinde bulunabilirsiniz.

infoport, tourguide, infoport kiralama, tour guide kiralama, rehber dinleme sistemi kiralama, fabrika gezi sistemi kiralama, kiralama, kulaklık kiralama