Tour guide üretim projesi tamamlandı

tcontec, TREDINS tour guide grup iletişim sistemi projesi tamamlandı

Nedir bu TREDINS, tour guide sistem, infoport kablosuz iletişim sistemi ?

TREDINS, infoport, tourguide alıcı ünitesi Bir fabrikayı gezdiren görevli makinaların gürültüsünden aktarmak istediği bilgileri tam anlamıyla aktaramaz. Bir turist rehberi misafirlerine aktarmak istediği kültürel bilgileri şehir gürültüsü, odaklanma sorunu sebebiyle aktaramaz, bir öğretmen öğrencilerine öğretmek istediği bilgileri, hem öğrencileri birbirleriyle konuştukları için hem ortam gürültüsünden dolayı öğretemez…. İşte tam bu noktada TREDINS, kablosuz grup iletişim sistemine ihtiyac duyulmaktadır. Sunum, lansman yapacak olan görevli konuşmacı, verici ünitesini ve ona bağlı mikrafonu taşır. Dinleyiciler alıcı ünitelerini ve ona bağlı kulaklıkları taşır. Verici ve alıcı devreleri çalıştığında otomatik olarak birbirlerine kilitlenir ve yaklaşık 360 derece 100 metre alan içerisinde iletişim sağlanmasına imkan verecektir. Verici ünitesi genel kullanım amaçlı geliştirilmiştir. Aynı ürünü, bir toplantıda yaka mikrofonu olarak, rehber dinleme sistemi olarak, fabrika gezi kulaklığı olarak kullanabileceğiniz gibi gerekli adaptörler yardımıyla DVD, VCD, MP3, gibi formatlarla yayın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hatta yüksek kazançlı hassas dahili mikrafon sayesinde vericinin bulunduğu ortamı 80 metreden kablosuz çok net olarak dinleyebilirsiniz. Bu özellik sistemin bebek ile anne arasındaki iletişimin kopmamasına yardımcı olabilir. Anne, verici ünitesini açar, kazanç ayarını yapar bebeğin yanına bırakır, kendi üzerine alıcı ünitesini alır, açar ve direk bebeğin bulunduğu odadaki tüm sesleri dinlemeye başlar. Ünitesi ve ayrıntılarını TP-43tx, tour guide verici, transmitter  ve TP-43rx, tour guide alıcı, receiver ünitesi ayrıntılarını ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.   TREDINS, tourguide verici ünitesi

 Bununla birlikte yabancı dil eğtimi veren bir sınıfta eğitim alan kişiler, kendilerine dağıtılan kulaklıklar sayesinde, öğretmenin ilgili derse ait bilgisayardan gösterdiği-dinlettirdiği sesi tam anlamıyla dinleyebilirler. Olması gereken maksimum verim için gerekli çalışma yapılmış olur. Kültür gezisinde turist gezdirirken, fuarda ürün lanse ederken, toplantıda simultane çeviri yapılırken, imalathanede ürün-hizmet tanıtımı yaparken, basın toplantısında, yatırımcılara işletmeyi gezdirirken, personel eğitiminde, kurumsal yöndetim inclemelerinde, eğitim kurumlarını tanırken…tredins kablosuz kulaklık sistemini kullanabilirsiniz. Bunlar sadece birer örnek ; kendi çözümünüzü kendiniz üretin !

TREDINS, alıcı ve verici üniteleri sadece rehber dinleme sistemi olarak olarak değil kablosuz ses aktarımına ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilir. Her kullanım alanında farklı bağlantı ve çalışma şekli olacağından sistemin nasıl çalıştığına dair bilgileri < TREDINS TOUR GUIDE > bölümlerini inceleyerek elde edebilirsiniz.

Daha fala bilgi için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. < Müşteri hizmetleri >