Resmiyet, yasal uyarı, kullanım şartları

Burası tcontec, tcontec sitelerini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web sitesinin sahibi tcontec olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi tcontec ‘e aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

Bu siteye ve bu site vasıtasıyla gideceğiniz / yönleneceğiniz herhangi bir siteye giriş yaparak, aşağıdaki sözleşmenin şartlarını açıkça kabul etmektesiniz. Bu sitenin muhteviyatında bulunan veya bu site vasıtasıyla elde ettiğiniz her türlü bilgi “tcontec” ünvanlı, Turizm, Kongre ve Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti. kurumsal ticari işletme tarafından sağlanmaktadır ve bu bilgiler burada ifade edilen sözleşmenin maddelerine tabidir. Bu ağ sunucusunda ve internet sitesinde sunulan ve sitenin dizaynı, çerçevesi ve organizasyonunu da içeren her türlü materyal üzerinde tek hak sahibi tcontec’dir.

Bu web sitesindeki her türlü bilgi ve materyalin kopyalanması, dağıtımı, basımı, transferi ve herhangi bir şekilde kullanımı tcontec’in izni ile mümkündür.

Bu yayın, ticari değeri, her hangi bir olaya uygunluğu veya hak ihlaline karşı açık veya dolaylı imaları da içeren, ancak sınırlamayan, herhangi bir garanti olmaksızın kaleme alınmıştır.

Sitenin tüm kullanıcılarının ve kullanıcılarına ait bilgilerin gizlililiği en yüksek seviyededir. Bu gizlilik maddesi, tcontec’in internet sitesine girmeniz halinde sizden ne tür bilgilerin alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve nasıl korunduğunu açıklamaktadır.

Internet adreslerimizden herhangi bir Elektronik Posta adresimiz ve/veya Kontak Formu ile bizden bilgi talep etmeniz durumunda, gönderdiğiniz bilgi tarafımızdan talebinizi yerine getirmek amacıyla kullanılacaktır (örneğin; belirli taleplere cevap olarak bilgilendirici materyal gönderilmesi veya tercihli elektronik haber bildirim form listelerine yeni kayıt eklenmesi) ancak tcontec’in bu bilgiler dahili pazarlama ve satış aktiviteleri ile ilgili olarak da kullanılabilir.(örneğin; seminerlere davet ve hazırladığımız anketlere katılım talebi) Bu bilgiler sadece iş bağlantıları için kullanılacaktır. Bilerek ya da isteyerek 18 yaşın altındaki kişiler ile ilgili, ailesinin izni olmaksızın tanımlayıcı bilgi toplanılmayacaktır. Böyle bir bilginin edinildiği veya kullanıldığı yönünde bir duyum alınacak olursa, bilgilerin tümü derhal silinecektir. Şirketimizin, kayıtlı kullanıcılarımızın veya 3. şahısların haklarının, güvenliklerinin ve edinimlerinin korunması, yasalara uygunluk ve firmanın el değiştirmesi ve internet sitemiz ve kullanıcı listelerimizin el değiştirebilir bilgi haline gelmesi halleri dışında, müşteri listeleri ve internet sitemizin kullanıcılarına ait bilgiler satılmayacak, kiralanmayacak, değiştirilmeyecek veya açıklanmayacaktır.

tcontec ziyaretçilerin bilgisayarına çerez göndermeyecektir. Ancak bununla beraber, tcontec, güvenlik sebebiyle site ziyaretçisinin ağ gezginini ile ilgili olan dolaştığı sayfaları, işletim sistemi, IP adres… gibi bilgileri toplayabilir. Bu tip bilgiler tüm bilinen ağ sunucuları tarafından rutin olarak toplanmaktadır. tcontec bu bilgileri, ziyaretçilerine sadece içerik ve bağdaştırma hususlarında daha iyi hizmet verebilmek için kullanmayı taahüt eder.

Bu bölüm, Web Sitesini ziyaret ettiğinizde, kurumumuzun politikalarını içermektedir.

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz. internet tarayıcınızın ( internet explorer, mozilla firefox, opera browser, safari ) “sayfa kapatma” butonuna basarak bu siteden çıkınız.

Bu site tcontec ‘e ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir. tcontec’in içerdiği malzemeyi uluslararası telif hakları ve ticari malzeme kanunlarına aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapılacaktır.

MARKALAR

tcontec ve markalarının hepsi tcontec ltd. tescilli markasıdır. Bu markaların kullanıcılar tarafından izinsiz kullanılmasından dolayı tcontec tüm yasal haklarını genel hükümler çerçevesinde arayacaktır.

GÜVENLİK

Data güvenliğini ve güvenli bağlantıyı sağlamak için her türlü materyel, prosedür ve izinsiz girişi engelleyici fiziksel ve elektronik içerik tcontec tarafından sağlanmaktadır

Her Hakkı Saklıdır ©

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları tcontec, Türkiye Kongre ve Bilişim Teknolojileri Limited Şirketin’ne aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez,  iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Sorumluluk Muafiyeti

tcontec bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, rapor, gözlem, tahmin, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman tcontec tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Internet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Tasarım ve yayın amacı kurumsal tanıtımın, ürün tanıtım bilgisinin, hizmet tanıtım bilgisinin paylaşımı üzerinedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı tcontec sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, tcontec ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Ancak haber veren kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yeniden düzenleme, yeniden yayınlanma durdurma, tasarımda değişiklikler yapma hakkı tcontec ‘de saklıdır.

Bu bilgiler doğrultusunda, tcontec, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. tcontec dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir. tcontec, Web Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

 

Ziyaretçi Bilgileri

Sitemiz, herhangi bir kişisel bilgi verilmeden ziyaret edilebilir ve incelenebilir.

tcontec Web Sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Her türlü yasal soru, öneri ve danışma için tcontec anlaşmalı HUKUK BUROSU sorumludur.
[hukuk+tcontec.com ]

 

 

Hukuk departmanına mesaj